KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14883042
nr 1488 3042
Roald Hansen
(f. 1938), Danmark
Oljemålning, Gårdsbild, monogramsignerad. Olja på duk, 38x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Roald Hansen, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:26:42
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)